Olive Oil Sabun
Olive Oil Sabun
Olive Oil Sabun
Olive Oil Sabun

Olive Oil Sabun

Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)

Doğal hammaddeler kullanılarak geleneksel yöntemlerle yapılan CLAIRE Olive Oil Sabunları, sağlıklı ve doğal bir cilt temizliği sunar. Ege'nin bereketli topraklarında yetişen kaliteli zeytinlerden elde edilen %100 saf zeytinyağı, cildinizi nazikçe temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve besler. Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz ve vücut temizliğinde kullanılabilir.

120 Gr. /  3.88 Oz. 

 

*Doğal yöntemler ile kurutulduğu için zamanla gramajlarda farklılıklar oluşabilir. 

İçindekiler: Sodium Olivate, Sodium Chloride

Nasıl Kullanılır?

Nemli veya ıslak ellerinizin arasında ovalayarak yeterli köpük elde edin ve cildinize uygulayın. Bol su ile durulayın. Vücudunuz için kullanırken doğrudan uygulamak yerine bir vücut süngeri ya da lifi ile ovalayarak iyice köpürtün ve bol su ile durulanın. Doğal içeriği nedeniyle kimyasal içerikli sabunlara göre daha az köpürme yapabilir. 

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Doğrudan güneş ışığına ve aşırı sıcak ya da soğuk sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız. İçeriklerden herhangi birine karşı hassasiyeti olan bireyler tarafından kullanılmamalıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR